UKažte se! aneb Když studenti propagují univerzitu

Jste hrdí studenti UK a chcete ukázat ostatním, že UK je skvělá škola? Právě pro vás je tu první kolo grantové výzvy UKa! Spojte síly s kolegy z dalších fakult UK či vysokoškolských ústavů UK a přihlaste svůj projekt, kterým byste chtěli oslovit středoškoláky, studenty bakalářských programů jiných vysokých škol a univerzit či žáky druhého stupně základních škol i širokou veřejnost.


Univerzita Karlova vyhlašuje první kolo interní grantové výzvy UKa! při příležitosti 674. výročí svého založení. Univerzita tak chce podpořit zajímavé studentské projekty určené k propagaci UK mezi středoškoláky, ale i studenty bakalářských programů z jiných vysokých škol a univerzit, žáky druhého stupně základních škol a širokou veřejností.


„Především věřím, že celý ,minigrantový´ koncept UKa! přinese a ukáže skvělé nové nápady a ukáže podnětné cesty v propagaci Univerzity Karlovy a jejích aktivit. Řešiteli totiž budou naše studentky a studenti, kteří jsou blíže i našim cílovým skupinám, zejména uchazečům o studium. Musím ale ihned doplnit, že se v případě UKa! vskutku jedná o projekty cílené na propagaci a nemají ambici suplovat vědecké granty, třeba Grantové agentury UK (GAUK),“ říká Martin Vlach, prorektor UK pro vnější vztahy.


Celý rozhovor s prorektorem pro vnější vztahy Martinem Vlachem si můžete přečíst na webu ukforum.cz.


Na tuto výzvu je alokována částka 200 tisíc korun celkem na všechny projekty. Vítány jsou nové nápady a odvážné a kreativní počiny, nejdůležitější však bude smysluplnost projektu a to, a jak přispěje k propagaci Univerzity Karlovy.


Výsledky 1. ročníku najdete zde.


Máte dotaz ?
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208
Jak k nám